Zvýšené nároky na osobnú hygienu nás inšpirovali vytvoriť vlastný produkt, ktorý pomôže aj bez nutnosti použitia vody a spĺňa najvyššiu kvalitu a požiadavky Centra pre chemické látky.

Sortiment
Doležitá hygiena

Doležitá hygiena

Zvýšené nároky na osobnú hygienu nás inšpirovali vytvoriť vlastný produkt, ktorý pomôže aj bez nutnosti použitia vody, a ktorý bude spĺňať najvyššiu kvalitu a požiadavky Centra pre chemické látky.

Ochranný štít

Ochranný štít

Účinná látka v našich dezinfekčných géloch je etanol, ktorý tvorí viac ako 70% obsahu gélu, čím je zabezpečená vysoká antibakteriálna účinnosť produktov. Obsah glycerínu zase pomôže zvláčniť ošetrenú pokožku.

Umývanie rúk

Umývanie rúk

Baktérie a vírusy sú tu s nami stále a my sa musíme naučiť s nimi žiť. Správne hygienické návyky sú prvým krokom k víťazstvu.

Overené

Overené

                                                                                                      Naše dezinfekčné gély sú testované akreditovaným laboratóriom, prešli testom účinnosti a registráciou ako biocíd na Ministerstve hospodárstva SR. Test účinnosti preukázal odolnosť voči 5-tim druhom mikroorganizmov.

Starostlivosť

Starostlivosť

                                                                                                     Do našich gélov pridávame glycerén pre zvláčnenie pokožky, a vitamíny A, E pre jej výživu. Zmes 100% esenciálnych olejov dodáva našim gélom nezameniteľnú príjemnú vôňu.

Dezinfekčný a čistiaci gél na ruky

100ml – praktické a najobľúbenejšie osobné balenie do každej cestovnej tašky, vždy po ruke.

250ml s dávkovacou pumpičkou šikovné rodinné balenie

KONTAKTUJTE NÁS

clean & FRESH s.r.o.

Školská 1403
962 63 Pliešovce
Slovakia
IČO: 46 399 178
DIČ: 2023364057
IČ DPH: SK2023364057