Zvýšené nároky na osobnú hygienu nás inšpirovali vytvoriť vlastný produkt, ktorý pomôže aj bez nutnosti použitia vody a spĺňa najvyššiu kvalitu a požiadavky Centra pre chemické látky.

Sortiment
Umývanie rúk

Umývanie rúk

Baktérie a vírusy sú tu s nami stále a my sa musíme naučiť s nimi žiť. Správne hygienické návyky sú prvým krokom k víťazstvu.

 

Dôležitá hygiena

Dôležitá hygiena

Zvýšené nároky na osobnú hygienu nás inšpirovali vytvoriť vlastný produkt, ktorý pomôže aj bez nutnosti použitia vody a ktorý bude spĺňať najvyššiu kvalitu Centra pre chemické látky.

 

Ochranný štít

Ochranný štít

Účinná látka v našich dezinfekčných géloch je etanol, ktorý tvorí viac ako 75% obsahu gélu, čím je zabezpečená vysoká antibakteriálna účinnosť našich produktov. Preto vyrábame dezinfekčný, nielen čistiaci gél.

Laboratórne testované

Laboratórne testované

Naše dezinfekčné gély sú testované akreditovaným laboratóriom, prešli testom účinnosti a registráciou ako biocíd na Ministerstve hospodárstva SR. Test účinnosti preukázal odolnosť voči 5-tim druhom mikroorganizmov.

Voňavé s vitamínmi

Voňavé s vitamínmi

Do našich gélov pridávame glycerén pre zvláčnenie pokožky, a vitamíny A, E pre jej výživu. Zmes 100% esenciálnych olejov dodáva našim gélom nezameniteľnú príjemnú vôňu.

Dezinfekčný a čistiaci gél na ruky

100ml – praktické a najobľúbenejšie osobné balenie do každej cestovnej tašky, vždy po ruke

100ml – teraz už môžete mať vlastný gél so svojím logom alebo logom vášho obľúbeného klubu

250ml s dávkovacou pumpičkou šikovné rodinné balenie

500ml s dávkovacou pumpičkou – praktické balenie do kancelárií, škôl, zdravotníckych zariadení, úradov, skladov, fitnes, reštaurácií

 

5l kanister praktické balenie pre veľké prevádzky. Vhodné do kancelárií, škôl, zdravotníckych zariadení.

 

KONTAKTUJTE NÁS

clean & FRESH s.r.o.

Školská 1403
962 63 Pliešovce
Slovakia
IČO: 46 399 178
DIČ: 2023364057
IČ DPH: SK2023364057